Emirates

* Emirates przygotowało specjalną promocję dla delegatów na COP19. Szczegóły znajdują się na dole strony. *

Linie lotnicze zaangażowane w ochronę środowiska

Emirates rozpoczęły codzienne loty do Warszawy w lutym br., umożliwiając pasażerom z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej podróże do wielu miejsc na całym świecie dzięki swojej bogatej siatce połączeń. Przeloty na tej trasie zyskały tak dużą popularność, że Emirates zdecydowały się na wprowadzenie od przyszłego roku większego samolotu - Boeinga 777-300 do jej obsługi. Dzięki temu, liczba oferowanych miejsc zwiększy się o około 5000 tygodniowo, aby jeszcze więcej pasażerów mogło podróżować do takich miejsc jak Dubaj, Bangkok, Delhi, Kolombo, Kuala Lumpur czy Australia.

Pasażerowie wszystkich klas mogą cieszyć się wysokiej jakości obsługą, doskonałymi posiłkami oraz możliwościami systemu rozrywki pokładowej z najnowszymi filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką z całego świata. Pasażerom podróżującym liniami Emirates przysługuje ponadto imponujący limit bagażu: 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes, 50 kg w klasie pierwszej. Dla pasażerów klasy pierwszej i klasy biznes dostępna jest również bezpłatna usługa szoferska.

Emirates to jedne z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie, posiadające jedną z najmłodszych flot. Średnia wieku samolotów wynosi niewiele ponad sześć lat, przy średniej światowej wynoszącej ponad 11 lat. To przekłada się to na niezwykle wydajną pod względem zużycia paliwa flotę ze średnią emisji na pasażerokilometr o 16,6% lepsza od globalnej floty Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA).

Jako partner Konferencji Klimatycznej, Emirates pragną podkreślić znaczenie wpływu działalności firmy na środowisko i zwrócić uwagę na sukces, jaki odnosi ich polityka ograniczenia niekorzystnego oddziaływania na środowisko.

Zaangażowanie Emirates w kwestie ekologiczne przejawia się w wielomilardowych inwestycjach w najbardziej nowoczesne i ekoefektywne technologie dostępne na rynku. Wydajność operacji przewoźnika i sposób, w jaki operuje on swoimi samolotami mają znaczący wpływ na ochronę środowiska. Począwszy od technologii, która pozwala zoptymalizować trasę lotu, poprzez kołowanie na jednym silniku, gdy jest to możliwe, po korzystanie ze stałej instalacji zasilania elektrycznego podczas postoju samolotu, Emirates stale dążą do poprawy swoich wyników w zakresie ochrony środowiska.

Emirates posiadają największą na świecie flotę A380 – przeznaczonych specjalnie do obsługi tras, na których potrzebne jest duże oferowanie. Airbusy A380 przyczyniają się do zmniejszenia zatłoczenia w portach lotniczych i są liderem w branży cichych i przyjaznych środowisku maszyn.

Bycie efektywną ekologicznie organizacją oznacza prowadzenie biznesu w sposób ekonomicznie zrównoważony. Emirates są pionierem inicjatywy recyklingu papieru i tektury w swoich biurach oraz wielu innych materiałów, w tym folii aluminiowej, puszek i butelek plastikowych w miejscach związanych z cateringiem pokładowym. Emirates odzyskują również aluminiowe części z foteli, kable, elektronikę i tekstylia podczas modernizacji kabin samolotów, a także zbierają ubrania do recyklingu. Zgodnie z dewizą Emirates, prowadzenie biznesu w sposób zrównoważony pozwala osiągnąć korzyści dla klientów, środowiska oraz samej firmy.

 

Emirates przygotowały specjalną promocję dla delegatów na COP19.

Dzięki Kodowi Promocyjnemu uzyskamy specjalną cenę przelotu z Emirates. Więcej informacji dostępne jest poniżej.

Kod promocji: EVE6COP

Okres ważności: 6 Listopada - 27 Listopada 2013

www.emirates.com