Leroy Merlin Polska

Leroy Merlin Polska dla domu z pomysłem

Misją Leroy Merlin na całym świecie jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu czy mieszkaniu. W ofercie Leroy Merlin znajdują się produkty wysokiej jakości, spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa i takie które przyczyniają się do oszczędzania zasobów naturalnych i ochrony środowiska.

Ponad 80% towarów oferowanych w sklepach Leroy Merlin Polska pochodzi od sprawdzonych polskich producentów i dystrybutorów. W ofercie Leroy Merlin są produkty i rozwiązania pomagające oszczędzać wodę, energię, chronić zdrowie i środowisko. Aby ułatwić klientom wybór tych produktów, pracownicy Leroy Merlin oznaczyli je specjalnymi etykietami: oszczędność wody, oszczędność energii, zdrowy dom, przyjazne środowisku. Wśród takich produktów klienci mogą znaleźć całą gamę kranów z perlatorami, farb o niskiej zawartość LZO, oświetlenie energooszczędne, a także produkty budowlane pozwalające podnieść efektywność energetyczną budynków.

Na pierwszym miejscu firma stawia zadowolenie klientów, dobre relacje z nimi, działanie w myśl filozofii zrównoważonego rozwoju i poszanowaniem środowiska naturalnego.    

W sklepach Leroy Merlin ponad 80% odpadów jest segregowanych. Prowadzona jest ogólnopolska akcja „Dzieciaki Sadzeniaki” mająca na celu edukację dzieci na temat sadzenia i pielęgnacji roślin. W nowobudowanych sklepach stosowane są innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na oszczędzanie wody i energii.

Pracownicy Leroy Merlin nie pozostają obojętni na potrzeby lokalnych społeczności, w których funkcjonują. Od wielu lat w różnych sklepach organizowane są akcje społeczne mające na celu pomoc charytatywną, edukację najmłodszych czy propagowanie zachowań ekologicznych.

Obecnie w Polsce działają 43 sklepy, które zapewniają wygodny i niezawodny dostęp do szerokiej gamy artykułów budowlanych i dekoracyjnych. Leroy Merlin gwarantuje korzystne ceny, wysokiej jakości asortyment oraz usługi dodatkowe (transport, montaż, usługi finansowe).

Leroy Merlin to również internetowy sklep budowlano – dekoracyjny www.leroymerlin.pl, w którym umieszczono 48.000 tysięcy produktów! Łatwy sposób nawigacji, dobrze oceniania przez klientów wyszukiwarka produktów to atuty sklepu internetowego Leroy Merlin. Obok produktów, na stronach serwisu Leroy Merlin prezentowane są porady na tematy budowy domów i dekoracji wnętrz, pielęgnacji ogrodów, nowatorskich rozwiązań w budownictwie oraz zdjęcia pokazujące ciekawe pomysły na urządzanie wnętrz i ogrodów.