Zespół Logistyczny

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

files/grafiki/Agnieszka Kozlowska-Korbicz.jpg

 

Agnieszka Kozłowska – Korbicz

Główny Koordynator ds. Organizacji COP19

 

files/grafiki/Michal Szaferski-4.jpg

 

Michał Szaferski

Asystent do Spraw Administracyjno – Organizacyjnych

Tel.: (+48 22) 57 92 801
e-mail: michal.szaferski@mos.gov.pl

files/grafiki/Michal Nidzgorski-4.jpg

 

Michał Nidzgorski

Asystent Głównego Koordynatora ds. Organizacji COP19

Tel.: (+48 22) 57 92 822
e-mail: michal.nidzgorski@mos.gov.pl

 

Zespół Logistyczny COP19

 

files/grafiki/Marcin Pleta.jpg

 

Marcin Pleta

Koordynator ds. Logistyki

Tel.: (+48 22) 57 92 010
e-mail: marcin.pleta@mos.gov.pl

files/grafiki/Monika Budzinska.jpg

 

Monika Budzińska – Krycka

Koordynator ds. Budżetu

Tel.: (+48 22) 57 92 374
e-mail: monika.budzinska-krycka@mos.gov.pl

files/grafiki/Mariusz George.jpg

 

Mariusz George

Ekspert ds. Bezpieczeństwa

Tel.: (+48 22) 57 92 009
e-mail: mariusz.george@mos.gov.pl

files/grafiki/Anna Lipinska.jpg

 

Anna Lipińska

Koordynator ds. PR i Promocji

Tel.: (+48 22) 57 92  012
e-mail: anna.lipinska@mos.gov.pl

files/grafiki/katarzyna maksymowicz-2.jpg

 

Katarzyna Maksymowicz

Ekspert ds. PR i Promocji

Tel.: (+48 22) 57 92 013
e-mail: katarzyna.maksymowicz@mos.gov.pl

files/grafiki/Krzysztof Lesniewski.jpg

 

Krzysztof Leśniewski

Ekspert ds. PR i Promocji

Tel.: (+48 22) 57 92 012
e-mail: krzysztof.lesniewski@mos.gov.pl

files/grafiki/Eliza Potyra.JPG

 

Eliza Potyra

Ekspert ds. PR i Promocji

Tel.: (+48 22) 57 92 013
e-mail: eliza.potyra@mos.gov.pl

files/grafiki/Katarzyna Nowak.jpg

 

Katarzyna Weronika Nowak

Ekspert ds. Pozyskiwania Partnerów

Tel.: (+48 22) 57 92 263
e-mail: katarzyna.weronika.nowak@mos.gov.pl

files/grafiki/Magdalena Napieracz.jpg

 

Magdalena Napieracz

Ekspert ds. Telewizji i Sygnału Telewizyjnego

Tel.: (+48 22) 57 92 835
e-mail: magdalena.napieracz@mos.gov.pl

files/grafiki/tomasz pyszko.jpg

 

Tomasz Pyszko

Specjalista ds. Logistyki

phone: (+48 22) 57 92 010
e-mail: tomasz.pyszko@mos.gov.pl